Castorama formularz zwrotu

Pobierz

Wystarczy, że okażesz dowód zakupu - paragon albo fakturę VAT.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne4) Castorama rozpatruje reklamację zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.. FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .FORMULARZ ZWROTU - OBUWIE ONLINE Adres do wysyłki paczki: Wygonowa 22A Kobyłka, 05-230 UWAGA !. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-255) przy ul.Castorama lub przewoźnik uzależni przyjęcie Produktów od podpisania przez Klienta listu przewozowego.. NIE ODBIERAMY PACZEK WYSŁANYCH ZA POBRANIEM ORAZ NA NASZ KOSZT, JEŚLI WYŚLESZ DO NAS TAKĄ .Title: Microsoft Word - Formularz zwrotu My Manifesto styczeń 2015.docx Author: Anna Wolczynska Created Date: 20150812084449Z1.. Odbiór Produktów od Konsumenta i Przedsiębiorcy CEIDG przez Castorama lub przewoźnika działającego na zlecenie Castorama traktowany będzie jako dokonanie ich zwrotu przez Konsumenta/ Przedsiębiorcę CEIDG.Castorama oferuje także odpłatny sposób odbioru zwrotu towaru, taką deklarację można złożyć w trakcie wypełniania formularza online.. Ten przywilej należy się tylko osobom które zamawiały produkty zdalnie lub nabywały je poza siedzibą sprzedawcy.. Podstawą jest nienaruszony stan towaru.. Za odesłanie towaru klient musi zapłacić z własnej kieszeni.ZAKUPY NA TELEFON..

Takiego zwrotu możesz dokonać bez względu na datę zakupu.

Wypełnij formularz zwrotu online, dostępny na Twoim koncie po zalogowaniu lub pobierz i uzupełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy i zwrotu towaru.. Oferujemy pomoc przy zamówieniu produktów oraz transport zakupionego towaru w dogodnym dla Państwa terminie.Proces zwrotu w sklepach sieci Castorama.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Taka forma zakupów umożliwia Państwu nabycie potrzebnego towaru bez potrzeby odwiedzenia naszego sklepu w trakcie prowadzonych prac.. W razie usterki możesz wystąpić z oczekiwaniem reklamacji z tytułu gwarancji.Castorama zwroty w sklepie stacjonarnym..

(**) Podanie wskazanych danych nie jest obowiązkowe, jednak usprawni i przyśpieszy procedurę zwrotu.

Podsumowując - zwrot towaru w sklepie stacjonarnym - możliwy jest tylko wtedy gdy sprzedawca wyraził na to zgodę.. Zwrot Towaru 1) Konsument może w każdym czasie dokonać zwrotu Towaru w stanie niezmienionym (Towar nieużywany) w zamian za zwrot pełnej ceny zwracanego Towaru obowiązującej w dniu dokonania zakupu.formularz odstĄpienia od umowy i zwrotu towaru (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imię i nazwisko osoby dokonującej zwrotu:Reklamacja i zwrot towaru w OBI, czyli zwroty w OBI krok po kroku.. Podstawą jest nienaruszony stan towaru.. Formularz wypełniony poprzez konto klienta automatycznie zapisuje się w panelu klienta (i nie ma konieczności załączania drukowanej wersji do paczki).. Istnieje możliwość zamówienia brakującej ilości telefonicznie.. WYSŁANIE PACZKI NA INNY NIŻ POWYŻSZY, BĘDZIE SKUTKOWAŁO POWROTEM PACZKI.. Warto zaznaczyć, że wedle informacji umieszczonej na oficjalnej stronie sklepu, Castorama nie pokrywa kosztów dostawy produktów.. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest Castorama Polska Sp.. Aby jednak zwrot towaru w OBI był możliwy, muszą oni posiadać oryginał dowodu .Uwagi klienta .Oświadczam, Ŝe znane mi s ą warunki zwrotu towaru okre ślone w Regulaminie sklepu..

Z regulaminu sklepu dowiadujemy się, że klienci mają możliwość bezterminowego zwrotu zakupionego przez siebie towaru.

Dużą zaletą z punktu widzenia kupujących jest wspomniany już brak limitu dni na zwrot produktów.Administratorem Twoich danych osobowych pobieranych w związku z korzystaniem przez Ciebie ze strony internetowej: , w tym w szczególności ze sklepu internetowego zlokalizowanego na tej stronie (dalej łącznie jako "Serwis"), jest Castorama Polska Sp.. W razie usterki możesz wystąpić z oczekiwaniem reklamacji z tytułu gwarancji.Zwrot towaru pełnowartościowego możliwy jest w każdym Punkcie Informacyjnym Castorama.. Takiego zwrotu możesz dokonać bez względu na datę zakupu.. Zgodnie z art. 24 ust.. Wystarczy, że okażesz dowód zakupu - paragon albo fakturę VAT..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt