Wniosek na bon turystyczny przez bank santander

Pobierz

500 plus na wakacje dla .Na PUE ZUS możesz zalogować się z wykorzystaniem swojego Profilu Zaufanego przez bankowość elektroniczną Pekao24.. Każdy, kto co miesiąc otrzymuje 500 zł na dziecko, takie posiada.. Dla kogo?. Otrzymasz go po jego aktywowaniu.Następnie aktywują bon i otrzymają kod, za pomocą którego będą mogli płacić pomiotom turystycznym.. Następnie podać swój aktualny e-mail oraz numer telefonu komórkowego na który przyjdzie 16-cyfrowy numer bonu turystycznego.. Po zalogowaniu do platformy należy wybrać zakładkę "Ogólny" następnie "Polski Bon Turystyczny" i "Mój bon".. Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru , otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej .Aby przejrzeć dane o bonie należy w oknie głównym rozwinąć menu "Polski Bon Turystyczny" i wybrać "Mój bon".. Uzupełniamy numer telefonu komórkowego i adres e-mail i zatwierdzamy "Aktywuj bon".Bon turystyczny to pomysł, który najwyraźniej spodobał się większości Polaków.. Potwierdzeniem tego mogą być chociażby wyniki badania zrealizowanego przez Santander Consumer Bank, które pokazało, że 2 na 3 badanych uważa go za dobre rozwiązanie.Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu, ważnego do końca marca 2022 r. Bon można wykorzystać do opłacenia m.in.: pobytu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, czy na kolonii lub obozie harcerskim, a także obozie sportowym lub rekreacyjnym..

Krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces złożenia wniosku.

Każda płatność będzie potwierdzona jednorazowym kodem autoryzacyjnym wysłanym SMS .Jak aktywować bon turystyczny?. Aby aktywować bon musisz podać swój aktualny adres e‑mail oraz numer telefonu komórkowego.TVN24 Kawecki o próbie oszustwa na "bon turystyczny" Santander Bank Polska ostrzega przed telefonami od oszustów, którzy podszywają się pod przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju.Bon turystyczny.. Katalog bazy turystycznej jest stale poszerzany o nowe miejsca hotelowe, dlatego zaglądaj tam regularnie.Bon turystyczny jeszcze nie wystartował, a oszuści już zaczęli działanie.. Wystarczy posiadać konto w systemie PUE ZUS (Platforma Usług Elektronicznych ZUS).. Pamiętaj, że bon to specjalny 16-cyfrowy kod (zwany Kodem obsługi płatności).. W tym panelu można aktywować bon, zmienić dane kontaktowe, złożyć wniosek o dodatkowe świadczenie na niepełnosprawne dziecko i przejrzeć bon..

Wszystkie niezbędne dane są w zasobach ZUS.Wniosek o bon turystyczny.

Wniosek o bon 500 zł składasz w formie oświadczenia, które zostanie przygotowane przez specjalny kreator na stronie ZUS PUE.. Bon przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi.. Tak złożony wniosek należy.Polski Bon TurystycznyAby skorzystać ze świadczenia w formie bonu, musisz: mieć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, aktywować bon na PUE ZUS (w zakładce [Ogólny], w menu bocznym jest zakładka [Polski Bon Turystyczny] > [Mój Bon]).. Wypełnij dokument dostępny na dole strony, a następnie wyślij go: pocztą tradycyjną na adres: Santander Consumer Bank S.A. ul. Legnicka 48 B. 54-202 Wrocław.. Bonem można płacić m.in. za usługi turystyczne, noclegi w hotelu lub agroturystyce, zorganizowane wyjazdy na wakacje lub ferie - na terenie Polski.Do otrzymania bonu, nie trzeba składać żadnego wniosku.. Wiemy jednak, że bon 500 plus na wakacje będzie można wykorzystać aż do końca 2021 roku.. - Po wejściu na PUE rodzice uzupełniają dane kontaktowe.. Aby aktywować bon w oknie "Mój bon" należy wybrać przycisk "Aktywuj bon".Sama aktywacja bonu jest bardzo prosta..

Sprawdzamy, jak złożyć wniosek i otrzymać środki na wakacje.Wnioski i dokumenty.

Bon 500 zł na wakacje można otrzymać po zarejestrowaniu się na Platformę Usług .Wnioski o bon turystyczny można składać od 31 lipca.. Do wniosku dołączam kopię informacji o przyznaniu świadczenia wychowawczego potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez organ właściwy 3).. Ostatnim krokiem jest wypełnienie wniosku,.Po wejściu na zakładkę "Polski Bon Turystyczny" wybieramy "Mój Bon": pojawia się ekran z informacją o przyznanych świadczeniach na rzecz dzieci, wybieramy opcję "Aktywuj bon".. Wnoszę o ustalenie prawa do dodatkowego świadczenia w formie bonu w drodzeBon turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).. Przed oszustwami ostrzega Santander Bank.Po zalogowaniu się na platformę PUE ZUS nie pojawiła się w moim profilu zakładka oznaczona [Polski Bon Turystyczny].. 500 zł przysługuje na każde dziecko do ukończenia 18. roku życia.. Po wybraniu "Aktywacja bonu" pojawia się "klauzula informacyjna - dla osób uprawnionych do świadczeń w formie Polskiego Bonu Turystycznego".. Za pomocą bonu możesz zapłacić np. za hotel lub wyjazd turystyczny na terenie Polski.Bon turystyczny - wniosek poprzez bankowość elektroniczną Podkreślmy raz jeszcze, że nie ma konieczności składania wniosku, dokumentowania posiadania dzieci uprawnionych do otrzymania bonu..

Złóż wniosek o bon turystyczny przez Profil Zaufany Polski Bon Turystyczny to forma dopłaty do wypoczynku.

O pomoc można starać się przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS, a klienci Pekao mają możliwość szybkiego .Za każdym razem, kiedy przez platformę wysyłane lub odbierane jest pismo, generuje się urzędowe poświadczenie odbioru (UPO), czyli dokument poświadczający prawidłowe przesłanie danego formularza.Na razie nie znamy daty, kiedy ruszy bon turystyczny 500 plus dla dzieci.. Wówczas wystarczy wejść na stronę Profilu Zaufanego (pz.gov.pl) i wypełnić formularz.. Jest termin na składanie wniosków.. Bony przysługują niezależnie od poziomu dochodów, tak jak w przypadku Programu 500 Plus.Jest też alternatywa dla osób, które nie posiadają konta bankowego w sieci.. Złodzieje wykorzystują bony turystyczne do wyłudzeń.. Jeżeli jednak jeszcze Państwo nie figurują w tym systemie, poniżej zamieszczamy instrukcję rejestracji.Bank Pekao ułatwia klientom złożenie wniosku o Polski Bon Turystyczny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt