Formularz zwrotu bon prix

Pobierz

Biuro Obsługi Klienta pracuje w godzinach: poniedziałek - piątek: 7.00 - 20.00. sobota: 8.00 - 19.00.. Klient dokonujący zakupu otrzymuje bezpłatny katalog z nową ofertą handlową.. Nie mogę skontaktować się Biurem Obsługi Klienta, co teraz?Regulamin bonprix.. pisząc na adres mailowy: .. Na jaki adres zwrócić zakupy w BonPrix?. Zawsze sprawdź poprawność danych, szczególnie adresu.. Wpisz do tabeli artykuły, które zwracasz.. FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .W bonprix zwroty również są respektowane.. z o.o. Magazyn Zwrotów, Lodowa 97, 93-232 Łódź.ZWROTY.. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy Al.. Warto od razu zaznaczyć, że do każdej przesyłki Bonprix dołącza odpowiedni druk, ale jeśli się go nie .wypełniając formularz Kontaktu.. 4.Każdy klient bonprix ma prawo do zwrotu zakupionych artykułów bez podania przyczyny zwrotu.. Wprowadź swoje dane do tabeli poniżej.. Zamówienia przyjmujemy: przez sklep internetowy telefonicznie: 42 649 49 49 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 20.00 i w soboty od 8.00 do 19.00.Oświadczam, Ŝe znane mi s ą warunki zwrotu towaru okre ślone w Regulaminie sklepu.. Błędy w danych kontaktowych zdarzają się często i są głównym .Bezpiecznie zapakowaną przesyłkę, do której dołączyliśmy formularz zwrotu powinniśmy wysłać na adres: bonprix sp..

Wypełnij formularz zwrotu.

Poza tym w odpowiednich miejscach tabeli trzeba wskazać, jaki artykuły się zwraca zgodnie z kodami i oznaczeniami, jakie znajdziemy na rachunku.. Każdy klient bonprix ma prawo do zwrotu zakupionych artykułów bez podania przyczyny zwrotu.. UWAGA!. Produkty LeCollet możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych, od kiedy kurier doręczy Ci przesyłkę.. Nadaj przesyłkę na adres: Ul. 3 Maja 3/5, 99-400 Łowicz.. Elektryczna 2 33-100 Tarnów.Pobierz i wydrukuj formularz zwrotu.. Usuń starą etykietę, jeśli używasz tego samego pudełka, w którym otrzymałeś zamówienie.. Jak złożyć reklamację?. Aby złożyć reklamację, odeślij produkt na adres: bonprix Sp.. Formularz możesz pobrać tutaj .. Dołącz ten dokument do paczki ze zwracanymi towarami i odeślij na adres: 3. bonprix .W formularzu należy wpisać swoje dane oraz preferowany sposób zwrotu środków.. Te dane najlepiej wziąć z rachunku za zakupy.Nie musisz korzystać z gotowego formularza zwrotu, wystarczy jeśli napiszesz na kartce jakie produkty zwracasz i podasz numer zamówienia.. Poczekaj na potwierdzenie i kod.. Zamówienia.. Wypełnij formularz zwrotu online, dostępny na Twoim koncie po zalogowaniu lub pobierz i uzupełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy i zwrotu towaru.. Wpisz do tabeli artykuły, które zwracasz.. z o.o. Magazyn Zwrotów..

Kod zwrotu ważny jest 72h.

Paczkę odeślij na podany adres: bonprix Sp.. W jakich godzinach pracuje Biuro Obsługi Klienta?. Aby zachować ten termin, wystarczy przesłać oświadczenie na adres siedziby lub adres mailowy, przed jej upływem.Odstąpienie od umowy i zwrot towaru.. Administratorem podanych przez Klienta danych osobowych jest Iguana Group Sp.. z o.o. Magazyn Zwrotów, Lodowa 97, 93-232 Łódź.. Na kartonie umieść kod zwrotu.Zwróć towar kurierem za pośrednictwem AlleKurier.pl do 70% taniej!. Lodowa 97, 93-232 .Wzór formularza wymaga podania wysokości, szerokości, długości i orientacyjnej wagi przesyłki.. Gen. Władysława Andersa 615,Miejscowość.. Zwrot za 5 zł przez Paczkomat.. Otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę w Paczkomacie.. Wygodna procedura zwrotu buduje zaufanie do Twojego sklepu.. Wydrukuj ten dokument.. Poniżej zamieszczamy dokładne dane do wysyłki zwracanego towaru: WK Sklep ul. Mszczonowska 13 05-090 Janki tel.. Zapakuj przesyłkę, dodając do wypełniony wcześniej formularz.. Wybierz sposób zwrotu środków.. Na tej podstawie kalkulator wyliczy cenę, jaką musisz zapłacić cenę za przesyłkę zwrotu towaru do Bonprix.. Prosimy o odesłanie zwrotu na własny koszt dowolnym przewoźnikiem na nasz adres Messimo - magazyn zwrotów Ul. dzwoniąc pod numer: 42 649 49 49..

Wybierz sposób zwrotu środków.

Przygotuj paczkę.. Jak zamówić zwrot kurierem Fedex?. Uwaga: Jeśli chcesz zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę i dostarczy ją do Bonprix, to wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz.. Wydrukuj ten dokument.. Następnie dostarczy on go do sklepu, w którym ów towar został zakupiony.• W przypadku zwrotu towaru we własnym zakresie, koszty wysyłki leżą po Twojej stronie i nie podlegają zwrotom.. Dobrowolne prawo do zwrotu produktu w terminie do 30 dni Bez uszczerbku dla ustawowego prawa do odstąpienia od umowy oferujemy Państwu dobrowolnie prawo do zwrotu produktu w terminie 30 dni od jego otrzymania.formularz on-line lub z poziomu Moje Konto → Szczegóły Zamówienia → klikając przycisk 'UTWÓRZ ZGŁOSZENIE' (dla Klientów posiadających konto w naszym sklepie).. Konto pozwoli na sprawne przejście procesu zwrotu.. Dołącz ten dokument do paczki ze zwracanymi towarami i odeślij na adres: 3. bonprix Sp .Dokument zwrotu możesz przekazać nam w dowolnej formie.. Żeby dokonać zwrotu: Musisz posiadać konto w sklepie na ten sam adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie.. Przesyłkę kurierską należy wysłać na adres Bonprix: Bonprix sp.. Wejdź na stronę i podaj swoje dane i numer zamówienia (otrzymany w wiadomości email, podczas składania zamówienia) 4.Przejdź do formularza..

Kurier ...Jak dokonać zwrotu w paczkomacie?

Jeśli dołączysz go do paczki ze zwracanym produktem, Twój zwrot przetworzymy szybciej.. Pamiętaj o ZATWIERDZENIU i ZAPISANIU ZWROTU , aby operacja była wykonana oraz o oznaczeniu paczki CZYTELNIE NUMEREM ZWROTU wraz z IMIENIEM i NAZWISKIEM na przesyłce .Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie uprawnia do zwrotu produktów z grawerem wykonanym na zlecenie Klienta oraz towarów niewystępujących w standardowej ofercie YES.pl ( zamówienie specjalne ) -Formularz zwrotu: jeśli zgłaszasz zwrot online, nie jest wymagany, najważniejsze jest wysłanie produktów w ich oryginalnych opakowaniach, np. pudełku na buty, folii na odzież itp., jeśli nie masz oryginalnego opakowania, włóż do paczki zwrotnej uzupełniony formularz odstąpienia od umowy.Zwrot towaru kupionego na portalu Allegro i dostarczonego przy pomocy usługi Allegro Paczkomaty InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro MiniPaczka InPost.. Konsument zgodnie z prawem ma możliwość zwrotu towaru zakupionego przez internet, np. w sklepie internetowym.W formularzu zwrotu Bonprix trzeba koniecznie podać dane adresowe, a także informacje o tym, w jaki sposób mają być zwrócone środki.. Formularz wypełniony poprzez konto klienta automatycznie zapisuje się w panelu klienta (i nie ma konieczności załączania drukowanej wersji do paczki).SZYBKIE ZWROTY.. Produkty powinny zostać zwrócone w terminie 14 dni od dnia wypełnienia formularza.Najprościej załączyć wypełniony formularz do przesyłki z odsyłanym towarem.. Dowiedz się więcej »FORMULARZ ZWROTU ODSTĄPIENIE OD UMOWY* 30 DNI NA ZWROT.. INFORMACJA DLA KLIENTA O PRZETWARZANIU JEGO DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z ODSTĄPIENIEM OD UMOWY ZAKUPU TOWARÓW 1.. Dzięki naszemu serwisowi możesz w łatwy sposób zamówić kuriera, który przyjedzie do Ciebie i odbierze paczkę z towarem, którego zwrotu do sklepu chcesz dokonać.. Zaloguj się na swój profil klienta: https .1. z o.o., Magazyn Zwrotów, Lodowa 97, 93-232 Łódź.. Na stronie sklepu Bonprix znajduje się formularz zwrotu, który trzeba wypełnić, po czym przesłać na adres magazynu.. Możesz je też wysłać drogą mailową na adres .. Zwrot środków zostanie dokonany w tą samą metodą, w której opłacono przesyłkę.. Klient musi również wskazać, które artykuły zwraca oraz podać ich kody i oznaczenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt