Link4 zgłoszenie szkody samochodowej

Pobierz

LINK4 na swojej stronie internetowej udostępnia formularz do zgłoszenia szkody.. Pobierz.. 22 444 44 44 i podaj następujące dane: imię inazwisko, numer rejestracyjny pojazdu.Zgłoszenie powinno nastąpić niezwłocznie, a sam ubezpieczyciel proponuje, by poszkodowany skontaktował się z nim tuż po szkodzie.. Pojazd.. Niezbędne będzie przygotowanie: dowodu rejestracyjnego swojego pojazdu,Informacja na temat terminu zgłoszenia szkody z polisy AC znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU).. Przygotowaliśmy dla Ciebie dokument z informacjami o tym, jak będziemy je przetwarzać.. Przetwarzanie danych osobowych.. Poniżej znajdziecie druki i formularze do pobrania dotyczące zgłaszania, likwidacji szkód .Czy w Link4 zgłoszenie szkody nie sprawia problemów?. Szkodę w Link4 można zgłosić dzwoniąc na infolinię lub samodzielnie przez internet.. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz.Do zgłaszania szkody w Link4 służy odpowiedni formularz na stronie ubezpieczyciela lub infolinia dostępna numerem: 22 444 44 44.. Dziękujemy, Zespół LINK4Dokumenty do pobrania - LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. : Ubezpieczenie komunikacyjne: potwierdzenie okoliczności szkody.. Formularze LINK4 - Dokumenty do pobrania - Likwidacja szkód - Ubezpieczenie.com.pl.Dokument do pobrania pdf: LINK4 oświadczenie zgłoszenia drogowego..

Anuluj zgłoszenie.

Zadzwoń 668 444 444 lub wyślij wiadomośc na Polisa OC z Programem PomocyLikwidacja szkody w Link4.. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w następnym dniu roboczym i przekaże dalsze informacje na temat procesu likwidacji szkody.. Za chwilę rozpocznie się pobieranie pliku.. Wystarczy zadzwonić z miejsca zdarzenia i podać odpowiednie informacje.Zaznacz czego dotyczy Twoja szkoda.. Dziękujemy, Zespół LINK4Jednocześnie, Klientów, którzy chcą zgłosić szkodę, zachęcamy do korzystania z formularza online na stronie internetowej LINK4.. Swoją szkodę osoba poszkodowana może zgłosić przez Internet za pomocą formularza.Jednocześnie, Klientów, którzy chcą zgłosić szkodę, zachęcamy do korzystania z formularza online na stronie internetowej LINK4.. Jeśli zaś wybierze się telefon, doradca Link4 udzieli informacji, jak należy postępować.. Aby ułatwić zgłoszenie szkody komunikacyjnej przygotowaliśmy wzory pism różnych firm ubezpieczeniowych, w tym: Warta, HDI, AXA, PZU, Ergo Hestia, Link4, Compensa, Uniqa, Generali, Allianz, Inter Risk.. Wypełnienie zajmie ok. 10 min.. Jak zgłosić swoją szkodę w LINK4 Zgłoszenie przez Internet.. Można to zrobić jeszcze na miejscu zdarzenia pod numerem 22 444 44 44..

Dziękujemy, Zespół LINK4Zgłoszenie szkody BLS.

O kolejnych etapach klient powiadamiany jest drogą telefoniczną i/lub elektroniczną.specjalna ścieżka likwidacji szkody szybowej; sprawna i profesjonalna likwidacja szkód W naszej ofercie dostepne są także inne pakiety ubezpieczenia OC + AC, o szczegóły porozmawiaj z naszym doradcą, który dobierze najlepsze ubezpieczenie.. Jest to Internetowa Rejestracja Szkody.. Zgłoszenie szkody w LINK4 może odbyć się na dwa sposoby: telefonicznie, pod numerem: 22 444 44 44, poprzez formularz online.. Ubezpieczyciel zaleca, aby zadzwonić jeszcze na miejscu zdarzenia.. Zgodnie z wytycznymi, poszkodowany powinien zadzwonić pod numer 22 444 44 44.Link4 zgłoszenie szkody w samochodzie.. Każdy ubezpieczyciel ustala terminy, w jakich należy zgłosić szkodę.. Dzwoniąc do LINK4, trzeba przygotować swoje dane osobowe i numer rejestracyjny pojazdu.Jeżeli okaże się, że w pojeździe są dodatkowe uszkodzenia, o których wcześniej nie wiedzieliśmy, prześlij nam zdjęcia i/lub opis tych uszkodzeń.. Przejdź dalej.. Strona przeprowadza poszkodowanego przez cały proces.. W trakcie wypełaniania tego formularza będziemy prosić Cię o podanie Twoich danych osobowych.. Jednocześnie, Klientów, którzy chcą zgłosić szkodę, zachęcamy do korzystania z formularza online na stronie internetowej LINK4.. Imię: Nazwisko: Numer polisy klienta LINK4..

Dziękujemy, Zespół LINK4Zgłoszenie szkody komunikacyjnej - wzór pisma.

Jeśli poszkodowany nie zdecyduje się od razu zgłosić zdarzenia, ma 24 godziny na kontakt z Link4.. To dokument, który opracowuje każda firma ubezpieczeniowa.. Możesz to zrobić pisząc na adres lub za pomocą formularza internetowego na stronie (załączniki do 16MB).Dziś LINK4 w swojej ofercie proponuje ubezpieczenia samochodowe, mieszkania i podróżne, ubezpieczenia dla firm, wprowadziła również nowe produkty do pakietu ubezpieczeń samochodu.. Najlepiej jednak zrobić to niezwłocznie.Jednocześnie, Klientów, którzy chcą zgłosić szkodę, zachęcamy do korzystania z formularza online na stronie internetowej LINK4.. Dziękujemy za skorzystanie z materiałów na naszej stronie.. Jeżeli dojdzie do szkody samochodowej najlepiej skontaktować się z Link4 najszybciej jak to możliwe.. Adres e-mail osoby zgłaszającej.Jeśli chcesz zgłosić szkodę w Link4, zadzwoń pod nr tel.. Numer telefonu osoby zgłaszającej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt