Youtube potwierdzenie wieku jak ominąć

Pobierz

(fot. YouTube) W ciągu najbliższych miesięcy zostanie wprowadzony dodatkowy etap weryfikacji wieku.Jak tłumaczy YouTube, weryfikacja jest wprowadzona w związku z wejściem w życie dyrektywy o audiowizualnych usługach medialnych.. Sposób weryfikacji jest dość kłopotliwy.. Korzystanie z NSFW YouTube Znajdź drogę do filmu, którego chcesz użyć.. Każdy filmik, który zawiera ograniczenia wiekowe, wymaga zalogowania się na konto Google w celu potwierdzenia swojego wieku.Wszystko dlatego, że zmieniony adres odnosi się do samego filmu, a nie do strony z nim, w związku z czym brakuje weryfikacji wieku.. Adrian Kotowski.. 2011-12-14 07:48:49 Czy da się ominąć weryfikację torżsamościna fb z dowodem torżsamości np. legitymacja szkolna 2016-01-26 11:22:44Jak zostać hakierem jutubowym (level 2) 1.. Jeśli natrafisz na ostrzeżenie dotyczące .YouTube informuje, że w związku z nadchodzącymi przepisami, takimi jak dyrektywa Unii Europejskiej o audiowizualnych usługach medialnych (AVMSD), podejmie kolejne kroki mające na celu ulepszenie procesu weryfikacji wieku.. Jest to jeden z wymogów, jakie nakłada na serwis dyrektywa Unii Europejskiej dotycząca świadczenia usług audiowizualnych.. Na komputerze zaloguj się na stronie z ustawieniami prywatności konta Google.. W dzisiejszym filmie chciałbym Państwu pokazać jak obejść ograniczenia wiekowe w serwisie YouTube..

Pozdrawiam.YouTube wprowadzi wkrótce weryfikację wieku użytkownika YouTube za pomocą oficjalnego dokumentu.

W oknie, które zostanie otwarte, możesz ustawić dowolny wiek.. W dzisiejszym odcinku pokażę wam jak obejść weryfikację wieku na YouTu.Jak ominąć weryfikacje wieku po prostu zmieniając link filmu dzisiaj sie dowiecie!sprawdzało to z 5 osób i u wszystkich działałoSiema.. ; Kliknij Dane osobowe.. To jest prosta sztuczka i ogólnie działa, gdy chcesz uzyskać dostęp do YouTube ze swojej szkoły lub uniwersytetu.Większość sieci szkolnych blokuje witryny mediów społecznościowych, wprowadzając ich adresy URL ręcznie do programów monitorowania sieci .Jak ominąć ograniczenia wiekowe na YouTube?. Potrzebujesz konta Google, aby zweryfikować wiek YouTube.. YouTube zapowiedział kolejne zmiany w stosowaniu ograniczeń wiekowych na swojej .Zastanawiasz się, jak VPN może to zrobić?. Z drobnym wyjątkiem — są materiały, które przeznaczone są wyłącznie dla widzów dorosłych.. Daj suba, lajka, komentaNajprostszą metodą na ograniczenia wiekowe na YouTube jest założenie sobie konta google i podanie innej daty urodzenia, niż jest w rzeczywistości.. Ta metoda będzie działać z każdym klipem na Youtube.. Ale nie jest to sposób legalny i nie zachęcam do robienia tego.. Ten film wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć..

Kiedyś było wiele sposobów, aby to ominąć, w tym ...Jak ominąć NOWĄ weryfikację wieku na YouTube 2021.

Potwierdź Swój Wiek YouTube Jak Ominąć - Jak Obejść Weryfikację Wieku Na YouTubeWitam.. Kliknij Powiadomienia i Cyfrowa równowaga.. 2 Próbowałem obejrzeć wideo Rammstein, w którym jest trwająca kilka sekund scena, jak modelka przykłada do nagiej piersi odbiornik radiowy - wiem, bo widziałem to wideo nie raz.Jak uniknąć ograniczeń wiekowych w filmach YouTube.. ; Wybierz Data urodzenia.. Przytrzymaj strzałke w lewo.. 2021-04-25 02:33:34 Dlaczego na facebook pojawia się coś takie:Przeprowadź weryfikację tożsamości ?. Możesz włączyć lub wyłączyć tryb ograniczonego dostępu w przypadku .. YouTube bowiem poprosi nas o podanie danych karty płatniczej zarejestrowanej na nasze nazwisko lub o przesłanie skanu dowodu osobistego.Jak zweryfikować swój wiek na YouTube.. Istnieje możliwość dotarcia do treści 18+ na Youtube i w inny sposób - wyjścia poza serwis.Jeżeli korzystasz z YouTube'a wyłącznie w celu oglądania filmów, nie komentujesz ich i co ważniejsze nie dodajesz swoich produkcji do tego serwisu to praktycznie konto jest Ci nie potrzebne.. Jeśli film YouTube ma ograniczenie wiekowe, zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto i zweryfikowanie swojego wieku.. Jeśli nie korzystałeś z płatności kartą za pośrednictwem ich portalu albo nie wysyłałeś sobie na maila skanów PITów, to może faktycznie nie mają "twardych dowodów" na potwierdzenie Twojego wieku.Najczęściej, aby potwierdzić swój wiek, logujemy się na konto utworzone w .Jak ominąć tę durną weryfikację wieku na youtube?.

...Ale w takim przypadku można jedynie podejrzewać, że Google ma własne sposoby na zweryfikowanie wieku.

Jest też inny sposób, nie wiem, czy będzie działać, tutaj jest tutorial: Na filmiku jest pokazane, jak ominąć .Zapraszam do krótkiego poradnika, jak ominąć weryfikację wiekową na serwisie YouTube.. Krótko i na temat.. Jak wyjaśnia YouTube we wpisie na blogu, serwis ma być miejscem przyjaznym zarówno dla młodszych, jak i starszych .Weryfikacja wieku na YouTube - czy wy jesteście normalni?. Najczęściej, aby potwierdzić swój wiek, logujemy się na konto utworzone w tym .Podobał się film ?. Metoda 2: Korzystanie ze specjalnej strony NSFWYouTube.. 23 wrz 20 12:15.. Graj w "snejka".Jeśli nie uzyskamy pewności, że jesteś w odpowiednim wieku, by zarządzać swoim kontem: Będziesz mieć 14 dni na skonfigurowanie nadzoru lub potwierdzenie, że spełniasz wymogi co do minimalnego wieku.. Istnieją 2 sposoby kontrolowania ustawień trybu ograniczonego dostępu na inteligentnym ekranie: Możesz włączyć lub wyłączyć samodzielnie tryb ograniczonego dostępu.. Witam Państwa bardzo serdecznie, ja nazywam się Emilian Kuczyński i prowadzę kanał IT Learn.. W tym okresie prolongaty możesz normalnie logować się na swoje konto i z niego korzystać.Aby potwierdzić swój wiek na koncie Google, wykonaj te czynności: How to verify your birthday on YouTube and Google..

Zatrzymaj dowolny film z youtube na 0:00. ; Zweryfikuj dane lub w razie potrzeby zaktualizuj je.Kliknij Ustawienia.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.YouTube poinformował o wzmocnieniu zabezpieczeń chroniących nieletnich przed oglądaniem niepożądanych treści.YouTube poprosi o dowód lub kartę kredytową do potwierdzenia wieku.. Omiń weryfikację wiekową na Youtube.". Użytkownik musi przejść do sekcji "Informacje ogólne" i kliknąć ikonę ołówka.. Dodaj S do połączenia HTTP.. Kliknij Ustawienia YouTube..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt